Звіт про роботу депутата сьомого скликання Камінь-Каширської міської ради Каденчук О.П. за 2015-2016 рік.

Звіт про роботу депутата сьомого скликання  Камінь-Каширської міської ради Каденчук О.П. за 2015-2016 рік.

Каденчук Оксана Петрівна, 21.11.1980 р.н., підприємець,консультант з соціальних питань Камінь-Каширського представництва Фонду Ігоря Палиці « Тільки разом», депутат Камінь-Каширської міської ради,член партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП».

Контактні дані депутата: 0969696518

Адреса приймальні: м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 16

Прийом громадян здійснюється:  кожної першої середи місяця з 12.00 по 16.00 годину.

Партія від якої було обрано: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

В інших політичних партіях  не перебувала.

Дата обрання депутата до Камінь-Каширської міської ради:  жовтень 2015 року.

 Членство у фракціях (групах): фракція «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Назва комісії, до якої був обраний депутат: Комісія з питань бюджету,соціально-економічного розвитку  ,підприємництва.Член комісії.

За звітний період відбулося одинадцять сесій міської ради ,  пропустила одне  пленарне засідання  .  
Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в бюджетній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії. 

Також важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. 

За даний рік розглянула 82 заяв та звернень виборців: із земельних питань, з питань санітарного стану міста, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, благоустрою прилеглої до будинків території,  благоустрою міста, встановлення меж земельних ділянок,надання матеріальних допомог та ін. Реагуючи на звернення молодих мам міста Камінь-Каширська,посприяла у виділенні коштів на встановлення дитячого майданчика у міському парку. Вивчаючи потреби навчальних закладів,виділено кошти на придбання художніх стендів в ДНЗ «Пролісок» с. Підцир’я, шкільних дошок та спортінвентаря в ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Підцир’я. Проведено завезення піску на дороги міста.

Як депутат, громадянин та мешканець міста брала активну участь у всіх заходах , які проводилися міською радою та політичною партією , по наведенню належного благоустрою паркової зони міста,  святкування Дня міста,Дня українського прапора,Дня Незалежності України,Дня Конституції України,Дня останнього та першого дзвоника,долучалася до збору волонтерської допомоги .