Звіт про роботу депутата Камінь-Каширської міської ради за 2015-2016 рр. фракції "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Каденчука Ігоря Миколайовича

ЗВІТ

                   про роботу депутата Камінь-Каширської міської ради VIІ скликання за 2015-2016 рік фракція «Українське об'єднання патріотів –                                                                                                                             УКРОП»

 Каденчук Ігор Миколайович,03.03.1980 р.н., начальник Камінь-Каширського ВУЖКГ, депутат Камінь-Каширської міської ради,голова міської фракції політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів-УКРОП»

Контактні дані депутата: 0969696519.

Адреса приймальні: м. Камінь-Каширський, вул. Ковельська,16;вул..Чапаєва.8

Прийом громадян здійснюється у середу з 10 до 16 год. 

Партія, від якої були обрані: політична партія «Українське об’єднання патріотів-УКРОП»

Членство у фракціях (групах): член партії «Українське об’єднання патріотів-УКРОП» з жовтня 2015 р.

В інших політичних партіях не перебував.

Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії:  комісія з питань землекористування,будівництва та архітектури. Член комісії.

За звітний період відбулось 12 сесій міської ради ,не пропустив жодного пленарного засідання.

  Зважаючи на те, що головний обов’язок депутатів місцевих рад – відстоювати інтереси членів територіальної громади,  діяльність депутата Камінь-Каширської міської ради передусім спрямована на захист інтересів представників громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Відтак першочерговим завданням депутата є реагування на звернення та скарги громадян й забезпечення своєчасного вирішення питань, котрі турбують людей. Переконаний, що депутат повинен також ретельно вивчати причини виникнення проблем та вносити пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення.                                                                                                      

 Так, починаючи з листопада 2015-го й до листопада 2016 року   звернулося  150 жителів міста..   Найбільш актуальні питання, з якими приходять громадяни, –виділення земельної ділянки, проблеми житлово-комунального господарства, транспорту, ремонту доріг, житла та благоустрою, зростання цін,   електрифікація,   медичного та лікарського забезпечення.                                                                                                                                                       

 1.Бюджет міста.

На мою особисту думку, міська рада та її органи повинні виконувати господарські функції особливо в сьогоднішніх важких економічних умовах. І діяльність всіх депутатів  повинна бути спрямована не тільки на участь в розподілі бюджетних коштів, а і на пошук варіантів наповнення міського бюджету-Підтримали ініціативу продажу земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону та опублікування інформації про проведення аукціону у ЗМІ(продаж земельних ділянок на мікрорайоні «Льонзавод»;встановленні у 2016 році ставки земельного податку  на земельні ділянки,що перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання. Ініційовано впровадження сучасного енергозбереження-заміна натрієвих ламп вуличного освітлення на  сучасні енергозберігаючі та LED лампочки(придбано 50 шт. ЛЕД ліхтарів потужністю 30-100 Вт). Проведено заміну трьох каналізаційних  насосів на КНС, що призвело до суттєвої економії електроенергії; заміна двох насосів другого підйому на центральному водозаборі.

    2.Безпечне місто.

Зважаючи на звернення громади  були ініційовані  та реалізовані питання ,що стосуються комфортного та безпечного життя  жителів м. К-Каширська: вилов бродячих собак,що заважали безпечному пересуванні жителям міста (приїзд комунального господарства «Ласка»); встановлення пристроїв для примусового обмеження швидкості руху(встановлено 15 шт.);  ініційовано виділення коштів на придбання машини для нанесення дорожньої розмітки та нанесення пішоходніх переходів й облаштування їх підсвіткою  сучасними приладами освітлення поруч із навчальними закладами міста та найбільш небезпечних ділянок міста; ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території міста; придбання контейнерів на побутові відходи(20 шт.).

3.Молодь ,спорт,культура.

На прохання молодих мам було облаштовано дитячий майданчик в міському парку,на прохання працівників культури,батьків обдарованих дітей виготовлено сцену для проведення культурно-масових заходів.

4.Благоустрій міста та житлово-комунальні  питання.

Складна ситуація ,яка склалася в м. Камінь - Каширську з водопостачанням привела до повної відсутності води на 4-5 поверхах,чим порушуються усі норми гігієни проживання,загострюється санітарно-епідеміологічна ситуація(не працює каналізація).   Труби знаходились  в аварійному стані, дуже часто приходилось доставляти питну воду від сусідів прилеглих будинків. Реагуючи на звернення жителів будинків реалізовані проекти на умовах спів фінансування : капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Чкалова ,11; ремонт каналізаційної та водопровідної систем в житлових будинках по вул.. Чкалова.11,1 травня,25; Чкалова,9, Шевченка,61, Ковельська, 8 - заміна труб центрального водопроводу; встановлення ручних колодязів (колонок) біля житлових будинків (буд.Чкалова.11 ,1 Травня.25,1 Травня.27); встановлення насосів для підвищення тиску в житлових будинках по вул..Чкалова,11,1 Травня.25, Чкалова ,9,1 Травня.27,Ковельська,8; встановлення центральних лічильників обліку холодної води для контролю обліку води; придбання 24 квартирних лічильників обліку води для людей похилого віку ( Чкалова,11,1 Травня.25,27).

Для ефективної подачі води придбано чотири насоси першого підйому для арт свердловин, ініційовано підключення нової  артсвердловини № 6 для постачання якісної води.

Благоустрій міського парку – проведено зрізання аварійних дерев та очищення від чагарників ; проведення меліоративних робіт центрального ставу та прилеглих каналів; проведення разом з жителями міста акції «наше місто-чисте місто» по прибиранню міського парку.

Як депутат Камінь-Каширської міської ради,начальник ВУЖКГ продовжую втілювати в життя розпочаті ініціативи та активно працюю над розробкою нових, актуальних для міста і його мешканців проектів -   запропоновано проект по вивезенню побутових відходів в поліетиленових пакетах з логотипом ВУЖКГ з вулиць міста.

Ініційовано виділення коштів з міського бюджету на реконструкцію автовишки, автомобіля для вивезення сміття, ремонту спецтехніки , придбання піскорозкидача, спецтехніки (трактор МТЗ-892),що забезпечить вчасному обслуговуванню потреб жителів міста.

Зосереджуємо багато уваги саме у роботі з виборцями ,де найбільше віддали голосів за депутатів від партії «Українське Об’єднання Патріотів-УКРОП» та докладаємо максимум зусиль, аби виправдати їхню довіру: проведено будівництво ліній  вуличного освітлення(вул. Тридуби); поточний ремонт в щебені по вул..Льва Толстого(протяжністю 260 м);грейдерування доріг по вулицях міста.

Брав  участь у масових заходах депутатів політичної партії «Українське об»єднання патріотів-УКРОП» ,а саме – проведення акції «наше місто-чисте місто» по прибиранню міського парку;масовий захід зі збором волонтерської допомоги до Дня Українського Прапора 23.08.2016 року; до Дня Незалежності України, мітинг до 9 травня, святкування Дня міста;Дня молоді.

Для того, щоб депутат дізнався про потреби та проблеми виборців і долучився до їх вирішення, потрібно, щоб виборці також проявляли ініціативу і інформували депутата про свої потреби, повідомляли про порушення законності, зверталися з пропозиціями. Лише спільними зусиллями ми можемо досягнути бажаного результату. Влада стане відкритою та прозорою, а громадяни – активними і небайдужими.