Звіт про роботу депутата Камінь-Каширської міської ради Шваюк А.В. за 2015-2016 рік.

        Звіт про роботу депутата Камінь-Каширської міської ради Шваюк А.В. за 2015-2016 рік.

Шваюк Алла Василівна, 20.07.1975 р.н., Камінь-Каширський ЦПМСД, депутат Камінь-Каширської  міської організації «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП»

Контактні дані депутата: 0682413760

Адреса приймальні: м. Камінь-Каширський, вул. Ковельська,  16

Прийом громадян здійснюється:  кожного останнього вівторка місяця з 10.00 по 13.00 годину.

Партія від якої було обрано: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Дата вступу в партію: серпень 2015 року

В інших політичних партіях  не перебував.

Дата обрання депутата до Камінь-Каширської міської ради:  жовтень 2015 року.

 Членство у фракціях (групах): фракція «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Назва комісії, до якої був обраний депутат: Комісія з питань соціально-культурного розвитку, територіального самоврядування, соціального захисту, розвитку спорту, регламенту роботи ради, дотримання людини, депутатської діяльності, етики.

За звітний період відбулося дванадцять сесій міської ради. За звітний період відвідав 10 з 12 сесій міської ради.

За звітний період письмових запитів чи звернень від мене не надходило, однак я прийняла 23 звернення від громадян

Мною у офісі ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»  проводився прийом громадян та надавались консультації , що безпосередньо пов′язані з моєю професійною діяльністю.

Відповідно до статті 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», депутат місцевої ради зобов'язаний перед виборцями прозвітувати про свою роботу.

Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями. Основним завданням депутата є забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчати причини їх виникнення та вносити пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення.

У грудні минулого року під час сесії Камінь-Каширської міської ради я долучилась до ініціативи наших депутатів не приймати річний бюджет міста поспіхом, але лише опісля прийняття державного бюджету України, нажаль це рішення не було підтримано, що в значній мірі відобразилося на нераціональному використанні бюджету міста.

Активна участь у провадженні програм, ініціатором яких виступив наш колега по фракції, дала змогу спільними зусиллями заощадити значні кошти та облаштувати підсвіткою вулиці міста поруч із навчальними закладами та найбільш небезпечних ділянок міста.  А також впорядкування новими дорожніми знаками вулиць міста відповідно до вимог правил дорожнього руху. 

Ми, як депутатський корпус, долучались до проведення спортивно-масових заходів  у місті Камінь-Каширськ.

Активно підключився до створення вуличних комітетів

Як результат цієї роботи – за ініціативою жителів міста було підготовлено проекти по капітальному ремонту доріг та водопостачання  на умовах співфінансування, що дасть змогу на умовах першочерговості провести виконання цих робіт.

Як депутат міської ради, я спільно з програмою Фонду «Тільки Разом» посприяла у вирішенні проблем із заміною вікон у приміщення Камінь-Каширського ЦПМСД.