Звіт про роботу депутата Камінь-Каширської міської ради Козака Б.С. за 2015-2016 рік.

       Звіт про роботу депутата Камінь-Каширської міської ради Козака Б.С. за 2015-2016 рік.

Козак Богдан Степанович, 29.10.1979 р.н., головний інженер ПАТ «Волиньобленерго», депутат Камінь-Каширської  міської організації «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП»

Контактні дані депутата: 673324129

Адреса приймальні: м. Камінь-Каширський, вул. Ковельська,  16

Прийом громадян здійснюється:  кожного першого та третього четверга місяця з 10.00 по 13.00 годину.

Партія від якої було обрано: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Дата вступу в партію: серпень 2015 року

В інших політичних партіях  не перебував.

Дата обрання депутата до Камінь-Каширської міської ради:  жовтень 2015 року.

 Членство у фракціях (групах): фракція «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Назва комісії, до якої був обраний депутат: постійна комісія з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства.

За звітний період відбулося дванадцять сесій міської ради. За звітний період відвідав 9 з 12 сесій міської ради.

За звітний період письмових запитів чи звернень від мене не надходило, однак я прийняв 43 звернення від громадян.

25 проблем вирішено, 3 проблеми реалізовано частково, проболем у стані реалізації – 10, невирішених проблем – 4,( усі з об’єктивних причин).

Мною у офісі ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»  проводився прийом громадян та надавались консультації , що безпосередньо пов′язані з моєю професійною діяльністю.

Усі звернення громадян та мешканців нашого краю намагався вирішувати не через депутатські звернення та запити, а відвідуючи відповідні державні органи, соціальні фонди, установи та організації. Це важче - проте ефективніше.

У грудні минулого року під час сесії Камінь-Каширської міської ради я підтримав своїх колег і ми як одна команда закликали не приймати річний бюджет міста поспіхом, але лише опісля прийняття державного бюджету України, нажаль це рішення не було підтримано, що в значній мірі відобразилося на нераціональному використанні бюджету міста.

Робота  в комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства: депутатами комісії було підготовлено низку звернень, в результаті яких було запропоновано зменшити видатки на отримання цих закладів за рахунок впровадження сучасного енергозбереження. Так наприклад замінити сучасними ЛЕД лампочками бюджетні установи та вуличне освітлення, що дасть змогу у десять разів зменшити витрати на оплату енергоносіїв. Або ж як пропозиція від УКРОПУ часткова заміна автономного опалення адмінприміщень , як альтернативними видами палива, так і з використанням сучасних приладів обліку.

Активна участь у провадженні енергоефективних програм  дала змогу заощадити значні кошти та облаштувати підсвіткою вулиці міста поруч із навчальними закладами та найбільш небезпечних ділянок міста.  А також впорядкування новими дорожніми знаками вулиць міста відповідно до вимог правил дорожнього руху.  Окрім цього, я як депутат відстояв будівництво мереж електропостачання кварталів житлової забудови як у самому місті, так і в межах цілого району

Ми, як депутатський корпус, долучались до проведення спортивно-масових заходів  у місті Камінь-Каширськ.

Як результат цієї роботи – за ініціативою жителів міста було підготовлено проекти по капітальному ремонту доріг та водопостачання  на умовах співфінансування, що дасть змогу на умовах першочерговості провести виконання цих робіт.

Актуальним питанням на сьогодні є адміністративно-територіальна реформа, що передбачає децентралізацію влади. Адже зробити державне управління ефективним без децентралізації у сучасній Європі нереально. Головна мета - створення держави нового типу, яка буде чесно служити громадянам і дасть можливість своєму громадянському суспільстві прозоро формувати і контролювати органи публічної влади.