Звіт про роботу депутата Камінь-Каширської міської ради Герасимика П.М. за 2015-2016 рік.

Звіт про роботу депутата Камінь-Каширської міської ради Герасимика П.М. за 2015-2016 рік.

Герасимик Петро Михайлович, 10.08.1966 р.н., виконавчий директор ТЦ «Пасаж», депутат Камінь-Каширської  міської організації «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  - УКРОП»

Контактні дані депутата: 0960719305

Адреса приймальні: м. Камінь-Каширський, вул. Шевченка  9а

каб №81, територія ТК Пасаж

Прийом громадян здійснюється:  кожного  дня з 10.00 по 16.00 годину.

Партія від якої було обрано: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Дата вступу в партію: серпень 2015 року

Попередньо був членом Української народної партії.

Дата обрання депутата до Камінь-Каширської міської ради:  жовтень 2015 року.

 Членство у фракціях (групах): фракція «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Назва комісії, до якої був обраний депутат: постійна комісія з питань землекористування, будівництва та архітектури.

За звітний період відбулося дванадцять сесій міської ради, дванадцять комісій з питань землекористування, будівництва та архітектури.. За звітний період відвідав 11 з 12 сесій.

За звітний період від мене було подано 1 депутатський запит, 7 звернень та сім проектів рішень. Окрім цього, мною у офісі ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»  проводився прийом громадян та надавались консультації , що безпосередньо пов′язані з моєю професійною діяльністю. За рік депутатської діяльності я отримав 45 звернень від громадян.

1. Бюджет міста на 2016 рік

У грудні минулого року під час сесії Камінь-Каширської міської ради я закликав не приймати річний бюджет міста поспіхом, але лише опісля прийняття державного бюджету України, нажаль це рішення не було підтримано, що в значній мірі відобразилося на нераціональному використанні бюджету міста.

Робота комісії з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства: депутатами комісії було підготовлено низку звернень, в результаті яких було запропоновано зменшити видатки на отримання цих закладів за рахунок впровадження сучасного енергозбереження. Так наприклад замінити сучасними ЛЕД лампочками бюджетні установи та вуличне освітлення, що дасть змогу у десять разів зменшити витрати на оплату енергоносіїв. Або ж як пропозиція від УКРОПУ часткова заміна автономного опалення адмінприміщень , як альтернативними видами палива, так і з використанням сучасних приладів обліку.

2. Безпечне місто

Активна участь у провадженні програм (Безпечне місто) дала змогу заощадити значні кошти та облаштувати підсвіткою вулиці міста поруч із навчальними закладами та найбільш небезпечних ділянок міста.  А також впорядкування новими дорожніми знаками вулиць міста відповідно до вимог правил дорожнього руху.

Окрім цього, я як депутат відстояв будівництво ліній вуличного освітлення по вул.Футбольна, поточний ремонт з білощебеневим покриттям провулку, що з′єднує вул. С. Гнатюка та вул Яр. Галана, опублікування в районній газеті Полісся інформацію про продаж земельних ділянок на аукціоні, заборону міському голові без рішення сесії погоджувати викопіювання земельних ділянок, які знаходяться за межами населеного пункту, затвердження переліку документів для отримання громадянами земельних ділянок, проведення звіту в.о. начальника земельного відділу Камінь-Каширської міської ради про надходження оплати за оренду земельних ділянок.

3. Молодь та спорт

Ми, як депутатський корпус, долучались до проведення спортивно-масових заходів  у місті Камінь-Каширський.

4. Благоустрій міста та житлово-комунальні питання

Активно підключився до створення вуличних комітетів

Як результат цієї роботи – за ініціативою жителів міста було підготовлено проекти по капітальному ремонту доріг та водопостачання  на умовах співфінансування, що дасть змогу на умовах першочерговості провести виконання цих робіт.