Постійні комісії

І. Утворені постійні комісії міської ради:

1)постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста, розвитку підприємництва.

2) постійна комісія з питань землекористування, будівництва та архітектури.

3)постійна комісія з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства.

4) постійна комісія з питань соціально-культурного розвитку території та самоврядування, соціального захисту, розвитку спорту, дотримання прав людини, депутатської діяльності, етики.

ІІ. Обрані голови та затверджені склади постійних комісій:

1) постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста,  підприємництва міської ради в складі: 7 депутатів

1)постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку міста, розвитку підприємництва – 6 депутатів

           1.Ратнюк Юрій Васильович – голова комісії

           2.Дунайчук Тетяна Василівна

           3.Йовчик Інна Євгеніївна

           4.Каденчук Оксана Петрівна

           5.Каширець Віталій Васильович

           6.Шворак Микола Іванович

 

2) постійна комісія з питань землекористування, будівництва та архітектури – 7 депутатів

           1.Бігун Інна Віталіївна – голова комісії

           2.Герасимик Петро Михайлович

           3.Каденчук Ігор Миколайович

           4.Калюх Богдан Іванович

           5.Приймак Віктор Степанович

           6.Сидорчук Дмитро Степанович

           7.Ханайчук Петро Петрович

3)постійна комісія з питань функціонування та розвитку житлово-комунального господарства -6 депутатів

         1.Кузьмич Сергій Васильович – голова комісії

          2.Борох Юрій Іванович

          3.Козак Богдан Степанович

          4.Кот Ростислав Анатолійович

          5.Ткач Сергій Васильович

          6.Шумік Олег Дмитрович

4) постійна комісія з питань соціально-культурного розвитку території та самоврядування, соціального захисту, розвитку спорту, дотримання прав людини, депутатської діяльності, етики, питань регламенту  -6 депутатів

         1.Бобко Руслан Романович –голова комісії

         2.Бащук Світлана Іванівна

         3.Козловська  Світлана Олександрівна

         4.Приходько  Валентина Миколаївна

         5.Шваюк Алла Василівна

         6.Шумік Сергій Олександрович

 

Міський голова                                                                                                     Бондар В.І.