Детальний план території для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул.Коніщука, 26 в м.Камінь-Каширський, Камінь-Каширського району Волинської області (внесення змін)

Камінь-Каширська міська рада інформує жителів міста та інших зацікавлених юридичних та фізичних осіб про те, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності»  9 грудня 2019 року о 12 год. 00 хв. в кабінеті №125 міської ради в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, відбудуться громадські слухання з метою врахування громадських інтересів детального плану території для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул.Коніщука, 26 в м.Камінь-Каширський Волинської області (внесення змін).

З матеріалами вищевказаного проекту детального планування території можна ознайомитись в робочі дні в кабінеті №119 міської ради. Свої письмові зауваження та пропозиції просимо Вас надсилати до 16 год. 00 хв. 06 грудня 2019 року на адресу міської ради.