Детальний план території будівництва та обслуговування каналізаційного відстійника за адресою вул.Спиридона Гнатюка, 100а в с.Підцир'я Камінь-Каширського району Волинської області

Камінь-Каширська міська рада інформує жителів міста та інших зацікавлених юридичних та фізичних осіб про те, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності»  02 травня 2019 року о 12 год. 00 хв. в кабінеті №125 міської ради в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, відбудуться громадські слухання з метою врахування громадських інтересів детального плану території будівництва та обслуговування каналізаційного відстійника за адресою вул.Спиридона Гнатюка, 100а в с.Підцир'я, Камінь-Каширського райоу Волинської області.

З матеріалами вищевказаного проекту детального планування території можна ознайомитись в робочі дні в кабінеті №119 міської ради. Свої письмові зауваження та пропозиції просимо Вас надсилати до 16 год. 00 хв. 26 квітня 2019 року на адресу міської ради.