Командування військової частини 95 бригади дякує за виховання патріотизму у душі земляка, який чесно служить народу України

Командування військової частини 95 бригади дякує за виховання патріотизму та старанності у душі земляка, який нині чесно служить народу України.

У нашому місті Камені-Каширському проживає Конотопчук Андрій Олександрович, який був призваний на строкову військову службу восени 2017 року. На даний час він проходить службу в 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Ця бригада однією з перших вступила в боротьбу за суверенітет України у ході антирористичної операції в Донецькій та Луганській областях та бере участь у операції об’єднаних сил, спрямованих на протидію діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на Сході України. Бійці цієї бригади з честю та гідністю виконують свій конституційний обов’язок, захищаючи суверенітет та цілісність території України.

Наш земляк Андрій Олександрович щоденно вносить важливий вклад у забезпеченні бойової готовності підрозділу, у якому проходить службу. З чесністю та гідністю виконує конституційних обов’язок, покладений на нього як на військовослужбовця Збройних Сил України. Як воїн-десантник проявляє мужність та стійкість у складних ситуаціях, чим прославляє Десантно-штурмові війська та свою Батьківщину, свій рідний край.