Про затвердження порядку отримання громадянами земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд на окремих нововідведених кварталах житлової забудови в м.Камені-Каширському та селах Олексіївка і Під

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від                   2018р. №     /

 

Про затвердження порядку отримання громадянами земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд на окремих нововідведених кварталах житлової забудови в м.Камені-Каширському та селах Олексіївка  і Підцир’я.

 

         У зв’язку  з неможливістю за рахунок міського бюджету проводити електрофікацію кварталів житлової забудови, оскільки на ці цілі потрібні значні кошти, які відсутні у міському бюджеті, що призводить до того, що окремі громадяни, які вже побудували житлові будинки, не можуть підключити їх до існуючих електромереж, з метою швидкого приєднання    нових кварталів житлової забудови до існуючих електромереж, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

         1.Затвердити порядок отримання громадянами земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд на окремих нововідведених кварталах житлової забудови в м.Камені-Каширському та селах Олексіївка  і Підцир’я  згідно додатку.

         2.Опублікувати вищевказаний порядок на офіційному сайті міської ради.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                     В.І.Бондар

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення міської ради

від 13.02.2018р. № 25/____

 

         Порядок отримання громадянами земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд на окремих нововідведених кварталах житлової забудови в м.Камені-Каширському та селах Олексіївка і Підцир’я.

         1.Перелік окремих нововідведених кварталів житлової забудови, на яких буде застосовуватись дія цього Порядку щорічно визначається та затверджується міською радою.

         2.Громадяни, які бажають отримати земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд на умовах цього Порядку, обов’язково зазначають про це у своїх заявах.

         3.Розроблення проектів електрофікації таких нововідведених кварталів житлової забудови проводиться за кошти міського бюджету з метою визначення загальної кошторисної вартості цих робіт.

         4.Міська рада своїм окремим рішенням визначає розмір фінансування з міського бюджету робіт по електрофікації  таких нововідведених кварталів житлової забудови в якості своєї дольової участі на проведення цих робіт.

         5.З числа громадян, що виявили бажання отримати земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд на умовах цього Порядку, відповідною профільною комісією міської ради формується список громадян, яким можуть бути надані такі земельні ділянки на вищевказаних кварталах житлової забудови, який затверджується  міською радою.

         6.Громадяни, що включені до вищевказаного списку, зобов’язані на своїх зборах утворити обслуговуючий кооператив забудовників такого кварталу житлової забудови, вибрати його керівні органи, зареєструвати цей ОКЗ в установленому законом порядку та відкрити рахунок у обраній ними фінансовій установі.

         7.Громадяни, що включені до вищевказаного списку, зобов’язані стати членами такого ОКЗ, сплативши відповідний  вступний внесок на рахунок цього ОКЗ. Без сплати вступного внеску громадянин не може бути  прийнятий у члени цього ОКЗ.

         8.Розмір мінімального вступного внеску визначається обслуговуючим кооперативом забудовників такого житлового кварталу за формулою:

Р=(В-Д):К, де

Р – розмір вступного внеску;

В – загальна кошторисна вартість робіт по електрофікації такого житлового кварталу;

Д-дольова участь міської ради на проведення робіт по електрофікації такого житлового кварталу;

К- загальна кількість земельних ділянок, передбачених для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд на такому житловому кварталі.

Обслуговуючий кооператив забудовників може встановити на своїх зборах більший  вступний внесок ніж визначений вищевказаною формолою.

         9.Прийняття рішень міською радою про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність громадянам з числа членів таких ОКЗ для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд проводиться на підставі відповідних клопотань голови такого ОКЗ або осіб, що його тимчасово заміщають.

         10. У разі якщо громадянин, що включений у список громадян, яким можуть бути надані земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд на відповідному окремому новому кварталі житлової забудови, не сплачує вступний внесок на відповідний рахунок обслуговуючого кооперативу забудовників на протязі місяця після його державної реєстрації, тобто відмовляється бути членом такого кооперативу, то, за поданням голови такого ОКЗ, міська рада своїм рішенням виключає цього громадянина з вищевказаного списку.

 

 

 

Секретар ради                                                  Н.М.Бащук