Про встановлення ставок туристичного збору на території Камінь-Каширської міської ради.

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від             2015 р. №  /

 

Про встановлення ставок туристичного збору

на території Камінь-Каширської міської ради.

 

         Керуючись статтями 10, 12, 268, Податкового кодексу України, пунктом 4 розділу ІІ  «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

вирішила:

         1.Встановити ставки туристичного збору для громадян України, іноземців, а також осіб без громадянства, які прибувають на територію  Камінь-Каширської міської ради та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням  залишити місце перебування в зазначений строк в розмірі одного відсотка від вартості цього періоду проживання (ночівлі) за вирахуванням податку на додану вартість.

         2.Справляння туристичного збору в готелі «Турія», що перебуває в комунальній власності, покласти на адміністрацію Камінь-Каширського ВУЖКГ.

         3.Справляння туристичного збору в інших закладах, вказаних в частинах а та б  підпункту 268.5.1 пункту 268.5 статті 268 Податкового кодексу покласти на їх адміністрації, а за їх відсутності, на власників таких закладів.

         4.Контроль за справленням туристичного збору на території Камінь-Каширської міської ради покласти на Камінь-Каширське відділення Ратнівської ОДПІ.

         5.Дане рішення вступає в дію відповідно до чинного законодавства.

         6.З моменту вступу в дію цього рішення рішення міської ради від 20.12.2010 року №2/10 «Про встановлення ставок туристичного збору на території Камінь-Каширської міської ради» вважати таким, що втратило свою чинність.

Міський голова                                                           В.І.Бондар

2-20-47

Шворак