Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Найдичу Володимиру Філімоновичу за адресою м. Камінь-Каширський

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від  13.02.2019 року № 36/59

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Найдичу Володимиру Філімоновичу за адресою м. Камінь-Каширський.

 

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою вул.. Ковельська, м. Камінь-Каширський, міська рада:

в и р і ш и л а :

 

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Найдичу Володимиру Філімоновичу загальною площею 0,0450 га за адресою вул.. Ковельська, м. Камінь-Каширський кадастровий номер: 0721410100:01:003:2508.

2.Вилучити із землекористування Камінь-Каширської міської ради, площу вищевказаної земельної ділянки надати гр. Найдичу Володимиру Філімоновичу у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

3.Зобов'язати громадянина:

3.1.Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням;

4.Міському відділу земельних ресурсів міської ради внести зміни в земельно-облікові документи.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

5-03-47

            Величко