Про відхилення проекту рішення про затвердження Камінь-Каширській міській раді детального плану території для будівництва та реконструкції будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 114

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 06.08.2018 року № 29/28

 

Про відхилення проекту рішення про затвердження Камінь-Каширській міській раді детального плану території для будівництва та реконструкції будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 114.

 

Про відхилення проекту рішення про затвердження Камінь-Каширській міській раді детального плану території для будівництва та реконструкції будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 114  керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про затвердження Камінь-Каширській міській раді детального плану території для будівництва та реконструкції будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 114».

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Виндюк

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 06.08.2018 року № 29/

 

Про затвердження Камінь-Каширській міській раді детального плану території для будівництва та реконструкції будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 114.

 

            Про затвердження Камінь-Каширській міській раді детального плану території для будівництва та реконструкції будівель та споруд та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Затвердити Камінь-Каширській міській детальний план території  для будівництва та реконструкції будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 114.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Виндюк