Про відхилення проекту рішення «Про розгляд заяви гр. Виндюка Олександра Миколайовича жителя с. Карасин, Камінь-Каширського району який має статус учасника бойових дій про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господа

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 06.08.2018 року № 29/22

 

Про відхилення проекту рішення «Про розгляд заяви гр. Виндюка Олександра Миколайовича жителя с. Карасин, Камінь-Каширського району який має статус учасника бойових дій про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Олексіївка, ур. «Галагути»».

 

Про відхилення проекту рішення «Про розгляд заяви гр. Виндюка Олександра Миколайовича жителя с. Карасин, Камінь-Каширського району, який має статус учасника бойових дій про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Олексіївка, ур. «Галагути»» та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про розгляд заяви гр. Виндюка Олександра Миколайовича жителя с. Карасин, Камінь-Каширського району який має статус учасника бойових дій про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Олексіївка, ур. «Галагути»».

 

  1. Рішення для ознайомлення направити  заявнику.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Виндюк

 

 

 

 

 

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від  06.08.2018 року № 29/

 

Про розгляд заяви гр. Виндюка Олександра Миколайовича жителя с. Карасин, Камінь-Каширського району який має статус учасника бойових дій про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Олексіївка, ур. «Галагути»..

 

            Розглянувши заяву гр. Виндюка Олександра Миколайовича жителя с. Карасин,, Камінь-Каширського району який має статус учасника бойових дій про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Олексіївка, ур. «Галагути» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, Земельного кодексу України, рішення Камінь-Каширської міської ради № 19/64 від 21.06.2017р. міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Відмовити гр. Виндюку Олександру Миколайовичу жителю с. Карасин, Камінь-Каширського району який має статус учасника бойових дій, у виділенні земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою с. Олексіївка, ур. «Галагути», в зв’язку з тим, що квота земельних ділянок кварталу житлової забудови с. Олексіївка, ур. «Галагути» для громадян, які мають статус учасників бойових дій вичерпана.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Виндюк