Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для ведення городництва за адресою м. Камінь-Каширський вул. Б.Хмельницького, гр. Калюх Наталії Миколаївні

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 17.05.2019 року № 37/63

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для ведення городництва за адресою м. Камінь-Каширський вул. Б.Хмельницького, гр. Калюх Наталії Миколаївні.

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для ведення городництва  керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про розгляд заяви гр. Калюх Наталії Миколаївні жительці м. Камінь-Каширський про надання земельної ділянки для ведення городництва за адресою м. Камінь-Каширський вул. Б.Хмельницького».

 

2.Рішення для ознайомлення направити  заявнику.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Величко

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 17.05.2019 року № 37/

 

Про розгляд заяви гр. Калюх Наталії Миколаївни жительки м. Камінь-Каширський про надання земельної ділянки для ведення городництва за адресою м. Камінь-Каширський вул. Б.Хмельницького.

 

            Про розгляд заяви гр. Калюх Наталії Миколаївни жительки м. Камінь-Каширський про надання земельної ділянки для ведення городництва та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Відмовити гр. Калюх Наталії Миколаївні жительці м. Камінь-Каширський у наданні земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га для ведення городництва за адресою м. Камінь-Каширський вул. Б.Хмельницького, в зв’язку з тим, що генеральним планом забудови м. Камінь-Каширський передбачено багатоповерхова забудова.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Величко