Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. В.Чорновола, гр. Березнюк Валентини Григорівни

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 21.12.2018 року № 34/50

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. В.Чорновола, гр. Березнюк Валентини Григорівни.

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про розгляд заяви гр. Березнюк Валентини Григорівни жительки с. Черче, Камінь-Каширського району про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. В.Чорновола)» згідно поданої заяви.

 

2.Рішення для ознайомлення направити  заявнику.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Величко

 

 

 

 

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 21.12.2018 року № 34/

 

Про розгляд заяви гр. Березнюк Валентини Григорівни жительки с. Черче, Камінь-Каширського району про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. В.Чорновола.

 

            Про розгляд заяви гр. Березнюк Валентини Григорівни жительки с. Черче, Камінь-Каширського району про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Надати гр.. Березнюк Валентині Григорівні жительці с. Черче, Камінь-Каширського району земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. В.Чорновола.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Величко