Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Квіткова, 31, (діл.129), гр. Савчук Катерині Петрівні

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 06.08.2018 року № 29/20

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. Квіткова, 31, (діл.129), гр. Савчук Катерині Петрівні.

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «гр. Савчук Катерини Петрівни жительки м. Камінь-Каширський про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. Квіткова, 31, (діл.129) згідно поданої заяви.

 

2.Рішення для ознайомлення направити  заявнику.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Виндюк

 

 

 

 

 

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 06.08.2018 року № 29/

 

Про розгляд заяви гр. Савчук Катерини Петрівни жительки м. Камінь-Каширський про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. Квіткова, 31, (діл.129).

 

            Про розгляд заяви гр. Савчук Катерини Петрівни жительки м. Камінь-Каширський про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Відмовити гр.. Савчук Катерині Петрівні жительці м. Камінь-Каширський земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. Квіткова, 31, (діл.129).

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Виндюк