Про відхилення проекту рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Чорновола, 24, гр. Приходько Алли Адамівни

 

 

 

 

 

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 26.12.2017 року № 24/33

 

Про відхилення проекту рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Чорновола, 24, гр. Приходько Алли Адамівни.

 

Про відхилення проекту рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Чорновола, 24 та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про розгляд заяви гр. Приходько Алли Адамівни жительки м. Камінь-Каширський про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. Чорновола, 24».

 

2.      Рішення для ознайомлення направити  заявнику.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Величко