Про умови оплати праці міського голови в 2019 році

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   21.12. 2018 р. № 34/11

 

Про умови оплати праці  міського голови

в 2019 році

 

       Відповідно до  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити міському голові  Бондарю В.І.

1.1.Посадовий оклад згідно з штатним розписом на 2019 рік, надбавку за ранг, надбавку за вислугу років відповідно до чинних нормативно-правових актів.

       1.2. Надбавку за виконання  особливо важливої роботи у розмірі  50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років.

     1.3.  Матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань  та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у  розмірі   середньомісячної заробітної плати.

       1.4. Здійснювати преміювання за особистий внесок у загальні результати роботи щомісяця в розмірі 30 відсотків  місячної заробітної плати в межах  фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

      2. Виплати здійснювати у межах  затвердженого фонду оплати праці  на 2019 рік.

      3. Організацію виконання даного рішення покласти на в.о. головного бухгалтера міської ради Шумик В.В.

 

 

 

 

 

          Міський голова                                                    Бондар В.І.