Про тимчасову заборону роздрібного продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, обмеження режиму роботи закладів, установ та організацій сфери обслуговування громадського харчування, молодіжної дискотеки «Європа+».

Камінь-Каширська міська рада

Волинської області

Виконавчий комітет

 

Рішення

від 28.02.2014р. №28

 

Про тимчасову заборону роздрібного продажу алкогольних,

слабоалкогольних напоїв та пива, обмеження режиму

роботи закладів, установ та організацій сфери обслуговування

громадського харчування, молодіжної дискотеки «Європа+».

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України '’Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", у зв’язку з напруженою суспільно-політичною ситуацією та з метою недопущення порушень громадського порядку в місті, зменшення кількості правопорушень і злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи звернення громадськості міста Каменя-Каширського, виконком міської ради

 

вирішив:

 

1.Заборонити роздрібну торгівлю, (в тому числі закладами ресторанного господарства на виніс) алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) з 18-00 до 8.00 год.

2.Призупити дію пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради №145 від 17.07.2006р. «Про затвердження єдиного графіку роботи установ та організацій сфери громадського харчування (кафе, бари) на території Камінь-Каширської міської ради».

Встановити тимчасовий графік роботи для закладів, установ та організацій сфери обслуговування громадського харчування (ресторани, кафе, бари) до 23.00 год.

3.Обмежити тимчасово графік роботи молодіжної дискотеки «Європа+» до 23.00 год.

4.Тимчасова заборона діє до стабілізації ситуації в державі та буде відмінена окремим рішенням.

5.Копії рішень направити в торговельні заклади та об’єкти ресторанного господарства.

6.Контроль за виконанням покласти на першого заступника міського голови Шворака М.І.

 

 

Міський голова                                                                                    В.І.Бондар