Про розгляд заяви Свято-Миколаївської релігійної громади Української православної церкви с. Олексіївка про виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування Свято-Миколаївського храму за адресою м. Камінь-Каширський (в районі вул. Шабліовськ

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від  03.10.2018 року № /

 

Про розгляд заяви Свято-Миколаївської релігійної громади Української православної церкви с. Олексіївка  про виділення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування Свято-Миколаївського храму за адресою м. Камінь-Каширський (в районі вул. Шабліовського та Мазепи).

 

            Про розгляд заяви Свято-Миколаївської релігійної громади Української православної церкви с. Олексіївка  про виділення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування Свято-Миколаївського храму та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Надати Свято-Миколаївській релігійній громаді Української православної церкви с. Олексіївка   земельну ділянку для будівництва та обслуговування Свято-Миколаївського храму за адресою м. Камінь-Каширський (в районі вул. Шабліовського та Мазепи).

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Величко

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 03.10.2018 року № 30/21

 

Про відхилення проекту рішення про виділення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування Свято-Миколаївського храму за адресою м. Камінь-Каширський (в районі вул. Шабліовського та Мазепи), Свято-Миколаївської релігійної громади Української православної церкви с. Олексіївка.

 

Про відхилення проекту рішення про виділення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування Свято-Миколаївського храму керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про розгляд заяви Свято-Миколаївської релігійної громади Української православної церкви с. Олексіївка  про виділення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування Свято-Миколаївського храму за адресою м. Камінь-Каширський (в районі вул. Шабліовського та Мазепи)», згідно поданої заяви.

 

 

 

 

2.Рішення для ознайомлення направити  заявнику.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Велчико