Про розгляд заяви гр.Мельник Т. І. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 28.05.2014 року № 46/35

 

Про розгляд заяви гр.Мельник Т. І. про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 Розглянувши заяву гр.Мельник Т. І. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та у відповідності до ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст.12,39,40,81,111,116,118,120,121 Земельного кодексу України, ст. ст. 19,22,25,55 Закону України «Про землеустрій», постанови Камінь-Каширського районного суду від 05.03.2014 р., протоколом від 19.05.2014 р. засідання постійної комісії з питань землекористування міської ради, Камінь-Каширська міська рада

 

вирішила:

 

1.Надати дозвіл гр.Мельник Т. І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею до 0,1000 га. за адресою м. Камінь-Каширський, пров. Коніщука, 12 а .

2. Гр.Мельник Тетяни Іванівни звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення землевпорядних робіт для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Розробнику технічної документації уточнити площу земельної ділянки та дати обґрунтування відхилень від площ зазначених у дозволі.

4. Суб’єкту господарювання, який проводить землевпорядні роботи, розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на затвердження сесії Камінь-Каширської міської ради

 

 

 

Міський голова                                                             В.І.Бондар

 

                   5-03-47

                   Величко