Про розгляд заяви гр. Шумік Мирослави Іванівни, Кухтея Ростислава Адамовича, Кухтея Аркадія Адамовича щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівницт

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 14.11.2018 року № 32/45

 

Про розгляд заяви гр. Шумік Мирослави Іванівни, Кухтея Ростислава Адамовича, Кухтея Аркадія Адамовича щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Камінь-Каширський вул. Перше Травня, 20.

Розглянувши заяву гр. Шумік Мирослави Іванівни, Кухтея Ростислава Адамовича, Кухтея Аркадія Адамовича щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12,39,40,81,111,116,118,120,121  Земельного кодексу України, ст. 19,22,25,55 Закону України «Про землеустрій» міська рада

 

вирішила:

1. Надати гр. Шумік Мирославі Іванівні, Кухтею Ростиславу Адамовичу, Кухтею Аркадію Адамовичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею до 0,0600 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Камінь-Каширський вул. Перше Травня, 20, (у спільну часткову власність)

 2. Рекомендувати гр. Шумік Мирославі Іванівні, Кухтею Ростиславу Адамовичу, Кухтею Аркадію Адамовичу розробити технічну документацію в проектній організації, яка має відповідну ліцензію на ці роботи на протязі одного року з дня прийняття цього рішення.

3.Технічну документацію надати на затвердження сесії міської ради

4.Рішення дійсне на протязі одного року з дня прийняття.

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

5-03-47

            Величко