Про розгляд заяви гр. Гарбачука Олега Євгеновича жителя с. Олексіївка, Камінь-Каширського району про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража за адресою м. Камінь-Каширський вул. К

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 03.10.2018 року № 30/

 

Про розгляд заяви гр. Гарбачука Олега Євгеновича жителя с. Олексіївка, Камінь-Каширського району про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 18.

 

            Про розгляд заяви гр. Гарбачука Олега Євгеновича жителя с. Олексіївка, Камінь-Каширського району про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Надати гр. Гарбачуку Олегу Євгеновичу жителю с. Олексіївка, Камінь-Каширського району дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 18.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Величко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 03.10.2018 року № 30/42

 

Про відхилення проекту рішення про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 18, гр. Гарбарчуку Олегу Євгеновичу.

 

Про відхилення проекту рішення про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража  керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про розгляд заяви гр. Гарбачука Олега Євгеновича жителя с. Олексіївка, Камінь-Каширського району про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража за адресою м. Камінь-Каширський вул. Ковельська, 18», згідно поданої заяви.

 

2.Рішення для ознайомлення направити  заявнику.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Величко