Про розгляд заяви гр. Деркача Геннадія Володимировича жителя с. Олексіївка, Камінь-Каширського району про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою пров. Перше Грудня, с. Олексіївка, Камінь-Каширського району

 

 

 

 

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 07.08.2019 року № 39/

 

Про розгляд заяви гр. Деркача Геннадія Володимировича жителя с. Олексіївка, Камінь-Каширського району про виділення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за адресою пров. Перше Грудня, с. Олексіївка, Камінь-Каширського району.

 

            Про розгляд заяви гр. Деркача Геннадія Володимировича жителя  с. Олексіївка, Камінь-Каширського району про виділення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Надати гр.  Деркачу Геннадію Володимировичу жителю с. Олексіївка, Камінь-Каширського району земельну ділянку  для ведення особистого селянського господарства  за адресою пров. Перше Грудня, с. Олексіївка, Камінь-Каширського району.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Величко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 07.08.2019 року № 39/21

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за адресою пров. Перше Грудня, с. Олексіївка, Камінь-Каширського району, гр. Деркачу Геннадію Володимировичу.

 

Про відхилення проекту рішення про погодження місця розташування земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про розгляд заяви гр. Деркача Геннадія Володимировича жителя  с. Олексіївка, Камінь-Каширського району про виділення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за адресою пров. Перше Грудня, с. Олексіївка, Камінь-Каширського району», згідно поданої заяви.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Величко