Про розгляд заяви гр.. Березнюка Івана Наумовича жителя м. Камінь-Каширський щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, гос

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від 14.11.2018 року № 32/43

 

Про розгляд заяви гр.. Березнюка Івана Наумовича жителя м. Камінь-Каширський щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Камінь-Каширський вул. Воля, 169.

Розглянувши заяву гр. Березнюка Івана Наумовича жителя м. Камінь-Каширський щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12,39,40,81,111,116,118,120,121  Земельного кодексу України, ст. 19,22,25,55 Закону України «Про землеустрій» міська рада

 

вирішила:

1. Надати гр. Березнюку Івану Наумовичу жителю м. Камінь-Каширський дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею до 0,2300 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Камінь-Каширський вул. Воля, 169.

 2. Рекомендувати гр. Березнюку Івану Наумовичу розробити технічну документацію в проектній організації, яка має відповідну ліцензію на ці роботи на протязі одного року з дня прийняття цього рішення.

3.Технічну документацію надати на затвердження сесії міської ради

4.Рішення дійсне на протязі одного року з дня прийняття.

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

5-03-47

            Величко