Про розгляд заяви гр. Бегаля Юрія Петровича жителя с. Хотешів, Камінь-Каширського району про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. 60 р.Перемоги, 9

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 03.10.2018 року № 30/

 

Про розгляд заяви гр. Бегаля Юрія Петровича жителя с. Хотешів, Камінь-Каширського району про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. 60 р.Перемоги, 9.

 

            Про розгляд заяви гр. Бегаля Юрія Петровича жителя с. Хотешів, Камінь-Каширського району про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України міська рада

 

 

в и р і ш и л а :

 

 1. Надати гр.. Бегалю Юрію Петровичу жителю с. Хотешів, Камінь-Каширського району земельну ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за адресою м. Камінь-Каширський вул. 60 р.Перемоги, 9.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

          5-03-47

Величко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 03.10.2018 року № 30/26

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. 60 р.Перемоги, 9, гр. Бегалю Юрію Петровичу.

 

Про відхилення проекту рішення про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України міська рада:

 

в и р і ш и л а :

 

1.   Відхилити проект рішення «Про розгляд заяви гр. Бегаля Юрія Петровича жителя с. Хотешів, Камінь-Каширського району про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою м. Камінь-Каширський вул. 60 р.Перемоги, 9», згідно поданої заяви.

 

2.Рішення для ознайомлення направити  заявнику.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                

Міський голова                                                                               В.І.Бондар

 

            5-03-47

             Величко