Про надання пільг щодо сплати земельного податку на території Камінь-Каширської міської ради у 2018 році

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від   26.12.2017р. №24 /15

 

Про надання пільг щодо сплати земельного податку на

території Камінь-Каширської міської ради у 2018 році.

 

Розглянувши клопотання багатьох підприємств, установ та організацій щодо надання їм пільг по сплаті земельного податку у 2018 році,  керуючись статтею 284 Податкового кодексу України, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” ,  міська рада

ВИРІШИЛА:

 

         1.Встановити у 2018 році ставки земельного податку за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної або комунальної форми власності, площею до 0,15 га включно у розмірі 3% від їх податкової грошової оцінки в рік.

 Якщо площа земельної ділянки більша за 0,15 га, то площа перевищення оподатковується за ставкою 1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

2.Встановити у 2018 році ставки земельного податку за земельні ділянки, що перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання та розміщені на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, житлової та громадської забудови, надані для будівництва та обслуговування виробничих, адміністративних, навчальних приміщень, будівель і споруд,площею до 5,0 га включно у розмірі 1,5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

Якщо площа такої земельної ділянки є в межах від 5,0 га до 10,0 га включно, то площа перевищення оподатковується за ставкою 1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

Якщо площа такої земельної ділянки є в межах від 10,0 га і більше, то площа перевищення (площа, що перевищує 10 га) оподатковується за ставкою 0,5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.

 

 

 

Міський голова                                                        В.І.Бондар

 

2-20-47

Шворак