Поіменне голосування позачергової 38-ї сесії

38 позачергова сесія

1.Про затвердження порядку денного позачергової 38- сесії міської ради.

Рішення прийнято

ЗА = 19, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 1, ВІДСУТНІХ = 6

БПП "Солідарність"

Бігун Інна Віталіївна

За

Дунайчук Тетяна Василівна

За

Козловська Світлана Олександрівна

За

Кот Ростислав Адамович

За

ВО "Батьківщина"

Борох Юрій Іванович

За

Калюх Богдан Іванович

За

Приймак Віктор Степанович

Відсутній

Приходько Валентина Миколаївна

Відсутній

Ратнюк Юрій Васильович

За

ВО "Патріот"

Ткач Сергій Васильович

За

Шумік Сергій Олександрович

За

ВО "Свобода"

Бобко Руслан Романович

За

Каширець Віталій Васильович

Відсутній

Радикальна партія Олега Ляшка

Шумік Олег Дмитрович

За

УКРОП

Герасимик Петро Михайлович

За

Каденчук Ігор Миколайович

За

Козак Богдан Степанович

За

Шваюк Алла Василівна

Відсутній

УНП

Бащук Наталія Миколаївна

Не голосував

Бащук Світлана Іванівна

Відсутній

Бондар Василь Іванович

За

Йовчик Інна Євгеніївна

За

Кузьмич Сергій Васильович

За

Сидорчук Дмитро Степанович

За

Ханайчук Петро Петрович

Відсутній

Шворак Микола Іванович

За

 

2.Про прийняття Положення «Про громадські слухання в Камінь-Каширській міській раді»

Рішення прийнято

ЗА = 14, ПРОТИ = 1, УТРИМАЛИСЬ = 4, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 1, ВІДСУТНІХ = 6

БПП "Солідарність"

Бігун Інна Віталіївна

За

Дунайчук Тетяна Василівна

За

Козловська Світлана Олександрівна

За

Кот Ростислав Адамович

Утримався

ВО "Батьківщина"

Борох Юрій Іванович

За

Калюх Богдан Іванович

За

Приймак Віктор Степанович

Відсутній

Приходько Валентина Миколаївна

Відсутній

Ратнюк Юрій Васильович

За

ВО "Патріот"

Ткач Сергій Васильович

Не голосував

Шумік Сергій Олександрович

За

ВО "Свобода"

Бобко Руслан Романович

За

Каширець Віталій Васильович

Відсутній

Радикальна партія Олега Ляшка

Шумік Олег Дмитрович

За

УКРОП

Герасимик Петро Михайлович

За

Каденчук Ігор Миколайович

За

Козак Богдан Степанович

За

Шваюк Алла Василівна

Відсутній

УНП

Бащук Наталія Миколаївна

Утримався

Бащук Світлана Іванівна

Відсутній

Бондар Василь Іванович

Проти

Йовчик Інна Євгеніївна

Утримався

Кузьмич Сергій Васильович

Утримався

Сидорчук Дмитро Степанович

За

Ханайчук Петро Петрович

Відсутній

Шворак Микола Іванович

За

 

3. Про затвердження Порядку проведеня громадських обговорень з питань добровільного обєднання територіальних громад.

Рішення не прийнято

ЗА = 10, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 9, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 1, ВІДСУТНІХ = 6

БПП "Солідарність"

Бігун Інна Віталіївна

За

Дунайчук Тетяна Василівна

За

Козловська Світлана Олександрівна

За

Кот Ростислав Адамович

Утримався

ВО "Батьківщина"

Борох Юрій Іванович

Утримався

Калюх Богдан Іванович

За

Приймак Віктор Степанович

Відсутній

Приходько Валентина Миколаївна

Відсутній

Ратнюк Юрій Васильович

Утримався

ВО "Патріот"

Ткач Сергій Васильович

За

Шумік Сергій Олександрович

За

ВО "Свобода"

Бобко Руслан Романович

За

Каширець Віталій Васильович

Відсутній

Радикальна партія Олега Ляшка

Шумік Олег Дмитрович

Утримався

УКРОП

Герасимик Петро Михайлович

За

Каденчук Ігор Миколайович

За

Козак Богдан Степанович

За

Шваюк Алла Василівна

Відсутній

УНП

Бащук Наталія Миколаївна

Утримався

Бащук Світлана Іванівна

Відсутній

Бондар Василь Іванович

Утримався

Йовчик Інна Євгеніївна

Утримався

Кузьмич Сергій Васильович

Утримався

Сидорчук Дмитро Степанович

Не голосував

Ханайчук Петро Петрович

Відсутній

Шворак Микола Іванович

Утримався

 

4. Про проведення капітального ремонту вуличного освітлення по вул.Перше Травня м.Каменя-Каширського.

Рішення прийнято

ЗА = 18, ПРОТИ = 0, УТРИМАЛИСЬ = 1, НЕ ГОЛОСУВАЛИ = 1, ВІДСУТНІХ = 6

БПП "Солідарність"

Бігун Інна Віталіївна

За

Дунайчук Тетяна Василівна

За

Козловська Світлана Олександрівна

За

Кот Ростислав Адамович

За

ВО "Батьківщина"

Борох Юрій Іванович

За

Калюх Богдан Іванович

За

Приймак Віктор Степанович

Відсутній

Приходько Валентина Миколаївна

Відсутній

Ратнюк Юрій Васильович

За

ВО "Патріот"

Ткач Сергій Васильович

За

Шумік Сергій Олександрович

За

ВО "Свобода"

Бобко Руслан Романович

За

Каширець Віталій Васильович

Відсутній

Радикальна партія Олега Ляшка

Шумік Олег Дмитрович

За

УКРОП

Герасимик Петро Михайлович

За

Каденчук Ігор Миколайович

За

Козак Богдан Степанович

За

Шваюк Алла Василівна

Відсутній

УНП

Бащук Наталія Миколаївна

За

Бащук Світлана Іванівна

Відсутній

Бондар Василь Іванович

За

Йовчик Інна Євгеніївна

Утримався

Кузьмич Сергій Васильович

Не голосував

Сидорчук Дмитро Степанович

За

Ханайчук Петро Петрович

Відсутній

Шворак Микола Іванович

За